Domácí dlouho drželi jednogólové vedení, které jim zajistil v osmnácté minutě Amar Memič. Odpovědět mohl hostující Pavel Sokol, ale jeho šance skončila na tyči.

Líšeň se vyrovnávací trefy dočkala až v osmdesáté minutě, kdy se prosadil David Pašek. Radost Brňanům však sebral vlastní gól Černína, který tři minuty před koncem přiblížil Karvinou k důležité výhře.

Strhující závěr nakonec přinesl ještě jednu branku hostujícího Paška, který ve druhé minutě nastavení rozhodl o konečné remíze 2:2. Nic na tom nezměnil ani Lukáš Budínský, který těsně před závěrečným hvizdem orazítkoval z přímého kopu tyčku.

MFK Karviná – Líšeň 2:2 (1:0)
Branky: 18. Memič, 87. vl. Černín – 80. a 90+2. Pašek.
Rozhodčí: Ulrich – Pfeifer, Bureš.
ŽK: Budínský – Sokol, Pašek.
Diváci: 1500.
MFK Karviná: Neuman – Akinyemi (73. Boateng), Antovski (65. Rezek), Bederka, Boháč, Budínský, Málek, D. Krčík, Memič (73. Bartl), Mikuš, Žídek.
Líšeň: Vajner – A. Čermák, Černín, M. Jeřábek, Lutonský, Machalík (67. Zikl), Matocha, Otrísal (78. Laczkó), Pašek, Polášek, Sokol (49. Šumbera).