Za brněnský celek do zápasu naskočila hned pětice letních posil. Adrián Čermák odehrál na defenzivním záložníkovi celých devadesát minut, Guy Reteno Elekana, Pavel Sokol a Pavel Vandas dostali sice také šanci v základní sestavě, do druhé půle už však nenaskočili. Debut si odbyl i italský útočník Alessandro Moscardi, který se dostal na hřiště po poločasové přestávce, ani on však střelecké trápení Líšeňských neprolomil.

Hned od úvodního hvizdu byl slovenský klub aktivnější, skórovat mohl ve velké šanci už po devíti minutách. Líšeň zachránil gólman Veselý, o dvě minuty později však už stejně šla Skalica do vedení. A to dost kuriózním způsobem, kdy Ondřej Ševčík malou domů zaskočil svého gólmana a míč se došoural až za brankovou čáru.

Do druhého poločasu provedl líšeňský trenér Milan Valachovič hned osm změn a hra se vyrovnala. Marvani si dokázali vypracovat slibné šance, žádnou však neproměnili a v samém závěru zápasu přišel po další individuální hrubce trest. Po ztrátě Šimona Šumbery se k míči dostal skalický Tomáš Brigant, který v šestaosmdesáté minutě zvýšil na konečných 2:0.

Další zápas čeká Líšeň už ve středu a znovu ji prověří slovenský soupeř – od sedmnácti hodin se v Pohořelicích utká s B týmem Slovanu Bratislava. Právě na pohořelickém trávníku se brněnský tým představí i v sobotu, kdy od patnácti hodin bude soupeřem místního celku při oslavách sta let tamějšího fotbalu.