Ani oni však nezabránili tomu, že už po třiadvaceti minutách brněnský celek vedl 2:0. Nejdřív si už v druhé minutě Slávisté dali vlastní gól, poté se prosadil Marek Matocha. Pražský klub sice ve druhé půli náskok dorovnal, po brankách Matochy a Šimona Šumbery ze závěru utkání však Líšeň strhla vítězství na svou stranu. Zápas se po domluvě obou týmů odehrál za zavřenými dveřmi.

Pro brněnský celek se tak jednalo o povedený víkend. Už v sobotu totiž na domácím trávníku zdolali třetiligovou Hostouň. Navíc Líšeň razantně ukončila své střelecké trápení, když oběma víkendovým soupeřům nasázela po čtyřech gólech. V pátek už svěřence Milana Valachoviče čeká ligový start, první kolo odehrají od pěti hodin na hřišti pražské Dukly.

SK Slavia Praha - SK Líšeň 2:4