Líšeň nastoupila do utkání ve značně kombinované sestavě, o poločasové přestávce navíc trenér Milan Valachovič udělal osm změn. Celkově tak vyzkoušel dva brankáře a sedmnáct hráčů do pole. I tak ale byli Marvani aktivnějším týmem, jejich převahu zúročil už ve čtyřiadvacáté minutě po rohovém kopu Adrián Čermák. Defenzivní záložník zaznamenal první gól po návratu do Líšně.

Šimon Falta v dresu Ostravy.
Zbrojovka získala posilu z mistrovské Plzně, na hostování přišel záložník Falta

Ve druhé půli byla převaha brněnského týmu ještě zřetelnější a v devětačtyřicáté minutě útočník Martin Zikl zvyšoval na 2:0. Líšeňští si ve zbytku zápasu vypracovali další zajímavé šance, žádnou však neproměnili a dvougólový náskok tak vydržel do konce utkání. Jedinou kaňkou na povedeném výkonu proti druholigovému slovenskému soupeři je zranění letní posily Pavla Vandase, který si v tréninku zlomil prst na noze a čeká ho vynucená pauza.

Líšeň - Slovan Bratislava U21 2:0
Poločas: 
1:0
Branky: 24. Čermák, 49. Zikl
Líšeň: Marek (46. Veselý) – Bednář (46. Pašek), Otrísal (46. Jeřábek), Ševčík (46. Černín), Lutonský – Čermák (46. Minařík) – Ulbrich (46. Reteno), Matocha (46. Šumbera), Machalík (85. Matocha), Sokol – Moscardi (46. Zikl).
Hráno v Pohořelicích