Poslední kontrola stadionu v Kučerově ulici se uskutečnila ve čtvrtek. „Všechno máme v pořádku, stadion splňuje veškeré parametry," sdělil líšeňský předseda Karel Hladiš.

Ještě na začátku týdne stadion připomínal spíš staveniště. „Někteří hráči museli být zděšení, když přišli do rozpracovaného areálu, kde nebylo nic a ještě nám spadla skoro střecha na hlavu," uvedl kouč Líšně Miloslav Machálek.

Trenér Miloslav Machálek.
Trenér Líšně na startu přípravy: Je to hektické, ale hráči jsou velmi pracovití

Ceník vstupného SK Líšně na zápasy druhé ligy na sezonu 2019/2020:
- Dospělí tribuna/mimo tribunu: 80,-
- Senioři /ZTP/Ženy: 50,- / tribuna: 80,-
- Děti do 150 cm areál: zdarma / tribuna: 80,-
- Permanentka tribuna: 1000,-/ mimo tribunu: 800,-

Právě na začátku měsíce při bouřce se od přilehlé budovy základní školy Holzova odtrhl kus střech, který poničil stadion. Nyní už je vše opraveno a v Líšni se chystají na nával fanoušků. „Máme mírné obavy," přiznal Hladiš.

Líšeňský areál má maximální kapacitu tisíc pět set lidí. „Víc než tisíc tři sta diváků si ale na stadion netroufnu pustit. Máme štěstí, že Varnsdorf napsal, že od nic žádní fanoušci nepřijedou, takže pár lidí můžeme pustit do sektoru hostí," líčil Hladiš.

Martin Šustr
Nebojím se o tým, kluci jsou pracovití a mají systém, říká nová opora Líšně

Zápas Líšně s Varnsdorfem začíná v pět hodin odpoledne.

Vyjádření Líšně k sobotnímu utkání:
Prosíme všechny fanoušky, kteří se chystají na první domácí utkání druhé ligy SK Líšeň - FK Varnsdorf, aby přišli s dostatečným časovým předstihem kvůli povinným změnám v organizaci dopravy a zvýšené bezpečnosti při vstupu na stadion (turniket, kontrola, osobní prohlídka…atd.).
Vzhledem k tomu, že očekáváme větší návštěvu, dovolujeme si požádat fanoušky z Líšně a blízkého okolí, aby použili MHD, protože možnost parkování u stadionu je omezená.
Pokladna bude na domácí utkání otevřena vždy 1 hodinu před začátkem zápasu.

Ilustrační foto.
Čas je pro Líšeň vražedný. Asi se nám nepodaří sehrát, přiznává Machálek