„Už jenom doba, jakou pan Hladiš vede Líšeň, je v českém prostředí mimořádná. Pokud k tomu přičteme úspěchy a progres brněnského klubu, patří Cena Františky Hrdličky panu předsedovi zcela právem a je mi potěšením, že ho můžeme jako LFA za jeho dlouholetou oddanou práci pro fotbal ocenit,“ řekl výkonný ředitel LFA Tomáš Bárta o trofeji, která je pojmenována po Františku Hrdličkovi, legendárním funkcionáři Teplic.

Hladiš do klubu vstoupil v roce 1984 jako asistent trenéra a hrající kouč B týmu mužů, o šest let později se stal předsedou.

Pod jeho vedením se Líšeň propracovala z městského přeboru až do druhé ligy a stala se druhým největším brněnským klubem, který čítá 686 členů a 32 družstev. Líšeň před týdnem zakončila svou pátou sezonu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, kde obsadila desátou pozici tabulky.

Klub z východu Brna slaví letos sto let od svého založení, k němuž došlo 20. května 1924. Hlavní oslavy jsou naplánovány na 23. června, jejich vrcholem bude zápas mezi domácím klubem a Baníkem Ostrava.