Jedenatřicetiletý Šumbera nastupoval za Líšeň na jaře roku 2015, kdy plnila roli farmy Zbrojovky. „Podepsali jsme s ním smlouvu, je potřeba dotáhnout vyžádaní ze zahraničí," uvedl pro Deník Rovnost předseda klubu Karel Hladiš. Šumbera ve slovenské nejvyšší soutěži nastoupil v dresu Senice do osmnácti duelů, v nichž vstřelil tři branky.

Šumbera tak je jedním z hráčů, kteří mají zaplnit díru po odchodech některých  opor do prvoligových klub. Poslední líšeňskou stálicí mířící do nejvyší soutěže je Rolinek, jenž podepsal se sedmým týmem aktuální tabulky FORTUNA:LIGY Mladou Boleslaví kontrakt na tři a půl roku. „Realizace přestupu byla dost hektická v několika málo dnech a osobně jsem rád, že se povedl. V Mladé Boleslavi jsou hodně zvučná jména, ale když jsem přišel, chovali se ke mně všichni hezky, nikdo si na nic nehrál a to mě hodně oslnilo," uvedl Rolinek pro klubový web.

Marek Ďaloga si na letošní olympiádě nezahraje.
Krutý osud opory Komety v Číně. Ďaloga si pro zranění na olympiádě nezahraje

Rolinek byl v Líšni od roku 2015, s týmem zažil historický postup do druhé nejvyšší soutěže, kde odehrál čtyřiapadesát zápasů, v nichž vstřelil osm branek. „Mou hlavní ambicí je, abych stabilně hrál a ukázal všem v Mladé Boleslavi, že můžu být platným hráčem," dodal.