Se třemi druholigovými výhrami v zádech vstupovali domácí do duelu desátého kola, naopak Líšeň dvakrát za sebou remizovala. První půle přinesla velký tlak domácích, kteří ale nedokázali najít recept na hostující obranu. V největší šanci se ocitl Jáchym Šíp, který měl před sebou už opuštěnou bránu, jeho zakončení ale zabránil poslední líšeňský defenzivní hráč.

Těsně po hodině hry přišla velká chvíle gólmana Vlastimila Veselého. Aktivní Jan Fiala vystihl rozehrávku hostí a jeho úprk Líšeň zastavila jen za cenu nařízeného pokutového kopu. Brankář brněnského celku se ale vyznamenal, Štěpánu Langerovi penaltu chytil, a výrazně se tak zasadil o úspěch svého týmu.

O chvíli později se totiž konečně osmělila i Líšeň, která předvedla rychlý brejk, na jehož konci Vlasák neomylně překonal domácího gólmana Jakuba Trefila. Diváci na Andrově stadionu v závěrečné čtvrthodině hnali Olomouc za vyrovnáním, žádnou další velkou šanci už však duel nenabídl, a Líšeň si tak odvezla tři body, díky kterým se posunula na sedmou příčku druholigové tabulky.

Fotbalisté Startu v osmém kole MSFL doma remizovali s Třincem 2:2. Ilustrační foto.
Dvě penalty i červená. Start proti Třinci sahal po obratu, v závěru napálil tyč

Olomouc B - Líšeň 0:1
Poločas:
0:0.
Branka:
 74. Vlasák
Rozhodčí: Cieslar – Bureš, Mojžíš. 
ŽK: nikdo - Čermák, Otrísal. 
Diváci: 268.
Olomouc B: Trefil – Slavíček, Bednár, Vepřek (61. Matys), Sláma – Spáčil, Langer – Přichystal (61. Moses) – Šíp (61. Uriča), Fiala (71. Muritala), Mikulenka (83. Fabiánek).
Líšeň: Veselý – Otrísal, Joković, Pašek, Lutonský – Čermák – Polášek (63. Vlasák), Aldin (46. Matocha), Machalík, Sokol (90. Mionič) – Vandas (76. Tauš).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …