Za lístek na hlavní tribunu zaplatí zájemci šest set korun, na východní tribunu o dvě stovky méně a nejlevněji vyjde vstupenka na stání, kterou zájemci pořídí za tři sta korun. Za stejnou cenu se dostanou na stadion i hosté.

Na druholigová utkání přitom stojí nejdražší lístky sto padesát korun. „Vzhledem k velmi vysokým nákladům na celkovou organizaci a zabezpečení tohoto utkání, bylo nutné zvýšit i ceny vstupného. Děkujeme za pochopení," stojí v prohlášení na líšeňském klubovém webu.

Zimní stadion za Lužánkami stál v letech 1947 až 2008.
Nová aréna? Lužánky už mladé nezajímají, Brno si halu zaslouží, říká legenda

Ačkoliv má Sparta mnoho příznivců i na jižní Moravě, do sektoru hostí se dostane pouze sto fanoušků, zbylí příznivci nebudou na stadion vpuštěni s šálou či dresem v klubových barvách letenského celku. „Fanoušky nesoucí symboly AC Sparta Praha není možné vpustit na stadion jinam než do sektoru, který je vymezený pro fanoušky hostujícího celku. Mimo tento sektor nebude materiál se symboly AC Sparta Praha vpuštěn ani v zavazadlech a bude pořadatelskou službou zajištěn při vstupu," varoval klub.

K očekávanému duelu dojde ve středu 27. září od čtyř hodin odpoledne. Líšeň si se Spartou zahrála v MOL Cupu už před dvěma roky, kdy na konci září prohrála s pražským celkem tehdy koučovaným Pavlem Vrbou doma 0:3.