„Čeká nás těžký soupeř, který je zatím bez bodu a určitě udělá všechno pro to, aby byl konečně úspěšný,“ pravil líšeňský kouč Milan Valachovič.

Jeho svěřenci v posledním utkání remizovali s Varnsdorfem 1:1. „V pondělí jsme si rozebrali video z utkání, kde nás stálo vítězství neproměňování šancí. Ukázali jsme si i chybu při obdržené brance a snažíme se z ní poučit. Celý týden už se připravujeme jen na Jihlavu,“ uvedl Valachovič.

Do pátečního utkání s jistotou nezasáhne líšeňský záložník David Krška, který léčí zraněný kotník. „Věřím, že příští týden už bude naplno trénovat,“ přál si kouč.

V minulé sezoně Líšeň prohrála v Jihlavě 2:3, doma s ní pak na jaře remizovala 1:1. „Jde o mužstvo, které je hodně pracovité a zarputilé. Má zkušené exligové hráče, jako jsou Pašek nebo Lutonský, ve středu hřiště nastupuje exjihlavský Málek a v útoku si musíme dát pozor na nebezpečnou dvojici Silný a Szotkowski,“ řekl pro klubový web jihlavský trenér Aleš Křeček, který se k týmu připojil v létě po odchodu Radima Kučery.

Jihlava odehrála zatím dvě utkání a po třetím kole jí patří v neúplné tabulce dvanáctá příčka.