Situace na marodce se zlepšila a brněnský celek už vyhlíží duel dvanáctého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v němž v pátek od půl šesté večer přivítá v Adax Invest Areně Příbram. „Po tom náročném týdnu se kluci dávají dohromady a trénujeme ve vyšším počtu. Věřím, že dokážeme nachystat takovou sestavu, která bude schopna zápas zvládnout k plné spokojenosti nás i fanoušků,“ řekl na klubovém webu asistent brněnského kouče Tomáš Polách.

Zbrojovce kvůli karetním trestům schází Roman Potočný, David Jambor a Adam Kronus, pro svalové potíže netrénuje Jakub Šural a dlouhodobě mimo hru je Martin Nový.

Kometa v neděli vyloupila O2 arénu, když porazila tamější Spartu 2:0. Podívejte se v galerii na zatím poslední měření sil mezi brněnským celkem a Pardubicemi, které na konci února vyhrála Kometa 3:1.
Možná nejtěžší výzva pro Kometu: Snad přijedou fanoušci, doufá Zaťovič

Brňané jsou v tabulce třetí, Příbramští devátí, ale poslední tři utkání vyhráli. „Mají teď šňůru zápasů, kdy hrají dobře a dokáží to podpořit výsledky. Je to vyzrálý tým, kterému dodává řád zkušený Hušbauer. Musíme se ale dívat především na sebe, doma jsme poztráceli už spoustu bodů a další ztrátu si nesmíme dovolit. Chceme být lepší, předvádět lepší výkony a udělat radost divákům. Věřím, že nám pomohou a že budeme působit jako tým, který si jde pro výhru,“ přál si Polách.