V závěru první půle přípravného duelu se Řezníček stal prvním fotbalistou, který v letošní přípravě gólově překonal plzeňskou obranu. Na výhru v utkání na hřišti Viktorie v Luční ulici to ovšem nestačilo, krátce po přestávce totiž srovnal na 1:1 Roman Potočný.Zbrojovka tak i ve druhém přípravném utkání remizovala, v sobotu se rozešla smírně 3:3 s prvoligovým Zlínem.

Řezníček měl velkou příležitost už v úvodu utkání, ale své sólo zakončil vedle. Šest minut před pauzou ovšem po dlouhém nákopu Michala Ševčíka už poslal míč do sítě.Po přestávce oba týmy nasadily čerstvé hráče a krátce po zahájení hry Potočný hlavou překonal brněnského gólmana Martina Berkovce.

Brněnští fotbalisté (v červeném Jan Hlavica) remizovali na úvod přípravy se Zlínem 3:3.
Hlavica: Rány mě bolí pořád stejně, ale mentálně jsem trochu tvrdší

Ve druhé půli měli hosté víc příležitostí, ale v největší neuspěl Lukáš Endl, když po signálu ze standardní situace střílel ve skluzu. „Výsledek je tentokrát lepší než předvedená hra. V první půli se nám při hře z bloku nedařilo držet balon, přicházeli jsme o něj po prvním doteku a hráli pak bez míče. Snažili jsme se hrát takticky, držet hru dál od brány, což se nám lépe dařilo až po změně stran,“ hodnotil duel na klubovém webu brněnský kouč Richard Dostálek.

V sobotu jeho svěřenci vstoupí do zimní Tipsport ligy, od půl jedenácté dopoledne se v areálu Fotbalového centra Brno utkají s Vyškovem.

Viktoria Plzeň – Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
Branky: 47. Potočný - 39. Řezníček. Rozhodčí: Šlajs – Havránek, Kříž. Diváci: 200
Viktoria Plzeň: Staněk – Řezník (46. Kayamba), Kaša (66. Gabriel), Hejda (46. Pernica), Havel (66. Žilák) – Kalvach (46. Bucha), Ndiaye (46. Janošek) – Sýkora (46. Káčer), Al. Čermák (66. Kronus), Šulc (46. Mosquera) – Potočný (66. Jedlička).
Zbrojovka Brno: Berkovec - Hlavica, Endl, Štěrba (81. Mach), Hrabina (46. Čermák) - Fousek (74. Sedlák), Mach (46. Přichystal), Ševčík (74. Kamenský), Štepanovský - Hladík - Řezníček (62. Lhotecký).