Při akci s podtitulem Bitva na Moravském poli se fanoušci mohou těšit nejméně na dvě utkání. V pět hodin odpoledne se střetnou legendy Zbrojovky Brno a Sigmy Olomouc, o dvě hodiny později proti sobě nastoupí v přátelském duelu první týmy obou klubů.

Vstupenky za 150 korun si zájemci nyní mohou koupit v síti Ticketportal. „Zbrojovka se po letech zase vrací tam, kde je doma. Bude u toho průřez brněnských hráčů od titulu až po současnost. Dostat fotbal zpět na lužánecký stadion nebylo nic snadného a jsme moc rádi, že se nám to alespoň v této formě přátelského utkání podařilo,“ sdělil na klubovém webu Petr Švancara, který se stará o marketing Zbrojovky.

Před čtyřmi lety za Lužánkami uspořádal velkolepou rozlučku s kariérou, na kterou dorazilo přes pětatřicet tisíc fanoušků.

Brno míří do Mostu v Superlize malého fotbalu jako favorit.
Most začíná Superligu zostra, doma přivítá brněnského mistra

Proti Olomouci už nenastoupí v brněnském dresu záložník Ondřej Vintr, který zamířil na roční hostování za bratrem Markem do Líšně. Naopak další hráč Zbrojovky Dominik Kříž se z Líšně přesouvá do konce kalendářního roku na hostování do Příbrami.

Devatenáctiletý záložník Kříž už o víkendu pomohl béčku Příbrami k výhře 4:0 se Štěchovicemi. O tři roky starší Ondřej Vintr, který letos zasáhl do čtyř druholigových zápasů Zbrojovky a připsal si jednu gólovou nahrávku, se zase brankou podílel na výhře béčka Líšně 5:2 s Boskovicemi.