„Vydali jsme se sice delší, ale rozhodně správnou cestou. Vsadili jsme na mládež a to se nám nyní vyplácí. V současnosti pečujeme o tři stovky mladých hráčů. Rodiče nám s mládeží pomáhají, ale u všech družstev máme licencované trenéry, kteří zaručují rostoucí výkonnost mladých hráčů,“ říká šéf tišnovského klubu.

Vizitkou každého klubu je A mužstvo a to se po klopotné cestě přes I. B a I. A třídu v právě končící sezoně probojovalo do krajského přeboru. Svou kvalitu celek trenéra Romana Drgy prokazoval už na podzim, když přezimoval na druhé příčce tabulky za Kohoutovicemi.

Tišnovští fotbalisté (v bílomodrém) po vítězství nad Vilémovicemi 4:1 oslavili postup do krajského přeboru.
PODÍVEJTE SE: Tišnov v euforii! Doma oslavil postup, šampaňské teklo proudem

Jarní sezonu pak Tišnovští absolvovali bez porážky jen se třemi remízami. Stejně jako na podzim dokázali porazit Kohoutovice a po výhře v předposledním kole nad Vilémovicemi mohli slavit postup.

„Máme semknutý, věkově vyvážený tým s tahouny Davidem Pazourkem a Kevinem Babičkou. Zásluhou trenéra Drgy se výrazně zlepšily výkony mužstva a také v budovatelském úsilí jsme ušli kus cesty. K dispozici máme dvě hřiště, nové kabiny a umělé osvětlení, které prodlouží možnosti tréninku. Stojí za námi místní podnikatelé a mládežnický fotbal podporuje i tišnovská radnice,“ bilancuje předseda Pilný.

Fotbalisté Moravských Knínic (v červenočerném) po remíze 1:1 se Židlochovicemi oslavili postup do I. B třídy.
FOTO: Moravské Knínice slaví! Zvládly malé finále a postupují, po čem touží teď?

Tišnovští si jsou vědomi kvalit krajského přeboru, kde v nastávajícím ročníku budou hrát. Z dorostu jim vychází několik talentovaných hráčů, kteří rozšíří Drgův kádr, v jednání je posílení o dva či tři hráče. Nováček s ambicemi se na nejvyšší krajskou soutěž chce dobře připravit a i v ní obstát.


Načítám tabulku ...