Malá Daniela už dříve přišla o matku. „Kvůli velmi těžké rodinné situaci tak Danielka zůstala sama. Nyní naštěstí probíhají kroky k tomu, aby se o Danielku mohla starat teta společně s dědečkem. Pojďme přispět její tetě, která je nyní na mateřské dovolené a dědečkovi, který je v důchodu na to, aby její další život byl jen a jen lepší a čekalo ji jen to pěkné, co dětský život nabízí,“ vyzval na facebookových stránkách organizátor sbírky Jan Mikyska, jenž v kuřimském klubu plní funkci sportovního manažera mládeže.

Veronika Jaborníková na mistrovství světa nepostoupila do čtvrtfinále keirinu.
Dráhařka Jaborníková zakončila mistrovství světa keirinem, vypadla v opravě

Zájemci mohou přispět na malou Danielu zakoupením vstupenky na sobotní utkání buď přímo před zápasem nebo již v týdnu u hospodáře klubu Tomáše Kovandy, který je na kuřimském stadionu vždy od osmi hodin ráno. Další možností je spojit se přímo s Mikyskou, jeho telefonní číslo je k nalezení na webových stránkách klubu www.fckurim.cz

V poslední době Antoš společně s předsedou klubu Ivem Peřinou vedl v Kuřimi předpřípravku. „Jirka byl součástí FC Kuřim několik desítek let. Nejdříve jako hráč a později jako trenér. Anty nezkazil žádnou legraci a i když se sám se svým tatínkem staral o svou dcerku Danielku, našel si čas i na trénování našich nejmenších,“ podotkl Mikyska.

Antoš při své hráčské kariéře oblékl třeba také dresy Bystrce, Sparty Brno nebo Dolních Kounic.