Obě mužstva zaznamenala opatrný vstup do utkání. Šestý tým soutěže z Rajhradu disponoval v první polovině několika šancemi, které však zastavil dobšický gólman Adam Ferenci. Nad jeho síly byl až ve třiatřicáté minutě hostující Jakub Pleva, který otevřel skóre na 1:0. Načež Dobšičtí zrychlili tempo a dvě minuty v nastavení prvního poločasu srovnali na 1:1 zásluhou Daniela Kozjuka.

Fotbalisté Slovácka B (bílé dresy) v prvním jarním mistrovském utkání remizovali na umělé trávě v Kunovicích se Znojmem 0:0.
Fotbalové Znojmo začalo jaro remízou na hřišti B-týmu Slovácka

Se změnou stran se oba celky snažily navzájem si zatopit, ale míče ani jednou nepropašovali za záda strážců kasy. Po devadesáti minutách tak svítilo na výsledkové tabuli vyrovnané skóre 1:1.

Zisk jednoho bodu tak sokolům, kteří byli před utkáním v tabulce předposlední se čtrnácti body, přisvítil naději hned na začátku druhé poloviny sezony 2023/2024. Další zápas je čeká už v sobotu od desíti hodin na hřišti TJ Čechie Zastávka. Tu na podzim fotbalisté Dobšic porazili 4:2.

Znojemští fotbalisté (modří) nastoupí do jara se z poloviny obměněným kádrem. Všichni jeho hráči jsou, jak na podzim, původem z ciziny.
Fotbalové Znojmo vyměnilo deset hráčů a do jara jde bojovat o druhou ligu

Dobšice - Rajhrad 1:1
Poločas: 1:1. Branky: 45.+2 Kozjuk - 33. Pleva. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Hanák - Chabiča, Králík. Diváci: 100.
Dobšice: Ferenci - Záruba, Fiby, Nováček (67. Peřinka), Kochan, Kozjuk (87. Navrkal), Bartoněk (67. Šuba), Solomka, Le Minh Thanh, Hýbler, Štancl. Trenér: Jaroslav Hýbler.
Rajhrad: Semerád - Podaný, Opatřil (11. Šmíd), Hrdlička (68. Richtr), Gáč, Kamický, Nekvapil (9. Oprchal), Císař, Pleva (68. Fic), Vítámvás, Gáč. Trenér: Jaroslav Janošek.