1/5

close Fotbalisté Kohoutovic patřili na podzim mezi příjemné překvapení I. A třídy. info Zdroj: Deník/Libor Kopl zoom_in Fotbalisté Kohoutovic patřili na podzim mezi příjemné překvapení I. A třídy.

I. A TŘÍDA SKUPINA A
V minulé sezoně jen těsně unikli sestupu do B třídy, v letošním ročníku fotbalisté Kohoutovic září a pokud druhý Tišnov v pátek nenadělí v dohrávce prvního kola debakl Soběšicím, přezimují na čele tabulky.

Celek ze západu Brna pomohl vytáhnout zkušený trenér Bohumil Smrček, který se už na jaře postaral o záchranu Tatranu v A třídě a na podzim vybičoval z týmu maximum. Kohoutovicím taky pomohlo, že našly hned dva osmigólové kanonýry Michala Pavliše a Marka Hálu a na jaře si zahrají o historický postup do krajského přeboru. Největším rivalem budou Kohoutovicím v tomto boji fotbalisté Tišnova, kteří v případě úspěšné dohrávky svého soupeře z Brna v tabulce bodově dotáhnou.

Hrubě nepovedený podzim má za sebou naopak Slovan Brno. Celek z Juliánova se v posledních letech pohyboval kolem klidného středu tabulky, letos na podzim ale nasbíral ve třinácti duelech mrzkých šest bodů a je beznadějně poslední.

Slovan doplácel i na příliš úzký kádr, do pole měl na střídání pravidelně připraveny jen tři náhradníky. Pořadí své soutěže navíc uzavírá i rezerva Slovanu v brněnském městském přeboru, která za celý podzim získala dokonce jediný bod.

loading
arrow_left Předchozí
1/5
Další arrow_right