V zápase dvou celků ze středu tabulky Bystrce proti Rajhradicím diváci gól neviděli. Byl to sotva průměrný fotbal s řadou oboustranných nepřesností a úporných osobních soubojů.

Z nich se rekrutovalo osm žlutých karet a časté přerušování hry. Dvě velké šance promarnili domácí Ondřej Hilscher v první půli a Ladislav Hansl před koncem utkání.

Kuřimští fotbalisté (v bílém) na trávníku v Čebíně porazili Lednici 1:0.
VIDEO: Kuřim v azylu nedala penaltu a trápila se s posledním. Výhru ale urvala

„V dosavadních sedmi jarních zápasech jsme vyhráli jen v Boskovicích, zde jsme ubojovali pro nás cenný bod. Teď nás čekají tři zápasy na domácí půdě a z dvanáctého místa, kam jsme klesli, chceme rozhodně výš,“ mínil rajhradický útočník Jan Doležel.

Domácí trenér Roman Kotol už tak spokojený nebyl: „Tentokrát to nebyl výkon, který je v našich schopnostech. V pěti předchozích zápasech jsme sice bodovali, nyní jsme hlavně mařili šance.“

Starosti Svratky

Značné překvapení přinesl zápas dvou o záchranu bojujících mužstev Svratky a Bosonoh. Domácí tým i přes výraznou převahu podlehl bojovně hrajícím Bosonohám 1:2 a nastávají mu starosti s udržením.

Fotbalisté Rohatce (v bílém) podlehli 4:5 Podolí.
Podolí zvládlo hektický závěr. Favorizovaný Rohatec sestřelil dvěma góly Mičko

„Vycházeli jsme z obranného bloku, a i když jsme byli pod tlakem, vyráželi jsme do nebezpečných brejků. Vedli jsme zásluhou Petra Táborského, který po dlouhém autovém vhazování poslal míč do šibenice branky Martina Doležala. Svratka sice vyrovnala, ale čtvrt hodiny před koncem nám výhru zajistil Pavel Outrata. Důležité vítězství se v nastávajícím kole pokusíme potvrdit doma, kde hostíme Krumvíř,“ netajil se radostí trenér Bosonoh Jiří Šíma.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...