Podle něj však výkon hostů poznamenaly problémy s dopravou před utkáním. „Kluci z Pohořelic přijeli později, měli problémy s dopravou a autobusem. Zápas začal asi o patnáct minut později, proto nebyli na utkání úplně nachystaní,“ vysvětlil domácí lodivod.

Ten zaskočil na lavičce Krumvíře za Radka Tomana, který po vzájemné dohodě dvě kola před koncem skončil. Škrabko s mužstvem zapsal dvě výhry, ale ve funkci trenéra pokračovat nebude. „Na lavičce se mnou byl už nový trenér, kterého jsme klukům představili. Jsem rád, že jsme mu ukázali, jak máme dobré mužstvo,“ těšilo Škrabka.

Od letní přípravy už Krumvíř povede Lukáš Buchta, který přichází z nedalekých Dambořic. „Bydlí kousek od Krumvíře, jezdil se sem v sezoně dívat na naše zápasy, takže kluky zná. Poznal jsem ho, ještě když trénoval v krajském přeboru rezervu Líšně. Vím, že rád pracuje s mladými hráči. Musíme poděkovat i Dambořicím, že nám jeho příchod umožnily,“ podotkl funkcionář.

Hvězdou sobotního zápasu se stal opět kanonýr Dominik Havlín, ten se do kolonky střelců zapsal hned pětkrát. Přestože odehrál po zimním přestupu ze Startu za Krumvíř jen čtrnáct jarních zápasů, se sedmnácti trefami vyšplhal na páté místo v tabulce střelců. „O přestávce jsem se schválně díval na tabulku kanonýrů, jestli po poločase ještě nedožene prvního Stehlíka ze Sparty,“ nadhodil s úsměvem Škrabko.

Nejlepší střelec mužstva podle něj opět potvrdil své kvality. „Zase naplnil všechno, co jsme si minulý týden nastavili. Má vynikající výběr místa, je neskutečně gólový. Od spoluhráčů měl navíc fantastický servis,“ uvedl trenér.

Bude v létě těžké elitního útočníka v Krumvíři udržet? „Myslím, že se tady Dominikovi líbí. Je to pro něj na vesnici zase trošku jiná zkušenost, než byl zvyklý v předchozích klubech. Má podporu kabiny i fanoušků, může dát klidně pětatřicet branek za sezonu v krajském přeboru. Samozřejmě pokud přijde nějaká neodmítnutelná nabídka, těžko ho tady udržíme,“ tušil Škrabko.

Ten se naopak definitivně loučí s Martinem Riedlem. „Z osobních důvodů se rozhodl, že bude hrát za Hovorany. Bydlí tam a chce se víc věnovat rodině. Mimochodem s Pohořelicemi podal fantastický výkon,“ chválil lodivod Riedla.

Otazník pak visí nad kapitánem Lukášem Kobylkou. „Přemýšlí o konci kariéry, ale ještě jsme se neloučili. Čekáme, jak si to rozmyslí,“ dodal Škrabko.

Krumvíř tak zakončil sezonu s šestačtyřiceti body na sedmém místě. Pozitivním faktorem je jistě 72 vstřelených branek, díky nímž má celek z Břeclavska čtvrtou nejproduktivnější ofenzivu v soutěži.

SK Krumvíř – TJ Sokol Pohořelice 10:0 (7:0)
Branky: 1., 7., 12., 56. a 72. Havlín, 4. vlastní, 8., 31. a 62. Michna, 17. Drápal.
Rozhodčí: Večeřa – Dufek, Daniel.
ŽK: Bravenec – Zbránek.
Diváci: 150.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...