Domácí vedli, ale v druhém poločase dokázali favorizovaní hosté otočit skóre, a od 68. minuty navíc hráli v početní převaze po vyloučení brankáře Doležala. Fotbalisté Krumvíře prekérní situaci zvládli, a dokonce stačili srovnat. „Bylo to hodně nahorů dolů. Šlo o kvalitní utkání, myslím, že i diváci si přišli na své. Vzhledem k průběhu zápasu je pro nás bod dobrý,“ komentoval zápas manažer Sokolu Krumvíř Josef Káňa.

Trenér Bohunic Petr Gamba naopak litoval ztráty bodů. „Trochu jsme pozměnili rozestavení, hráli jsme se třemi stopery a na začátku jsme se s tím sžívali. Postupem času si to ale sedlo a měli jsme více ze hry. Škoda, že jsme kvůli nekoncentrovanosti dostali vyrovnávací gól,“ uvedl Gamba.

Jméno známého fotbalového baviče Švancary i příznivé počasí přilákalo do Krumvíře podobně jako v hodovém duelu vyšší návštěvu jak obvykle, duelu přihlíželo 300 diváků. A ve speciálním nádechu se neslo celé utkání. Vstup do zápasu lépe vyšel dravému nováčkovi, domácí fotbalisté spálili několik šancí, než ve 22. minutě Michna vyhrál souboj s brankářem hostí Roblíkem a otevřel skóre. Švancara za následné protesty obdržel žlutou kartu. Jeho chvíle přišla o jedenáct minut později, kdy nachystal přesným centrem do vápna vyrovnávací trefu Bachdasaryanovi, který střelou z voleje srovnal. „Škoda, že jsme to nepohlídali. Chvíli na to si navíc při obranném zákroku narazil kotník kapitán Hoša, což je náš stěžejní hráč. Teď nám bude chybět,“ litoval Káňa.

SLABÁ CHVÍLE I VYLOUČENÍ GÓLMANA

Po změně stran si slabší chvilku vybral brankář Krumvíře Doležal. Při rutinním zákroku mu vypadl míč z ruky a Bachdasaryan druhým gólem otočil skóre. Mračna nad šancí domácího týmu vydolovat alespoň bod se ještě smrkla po dalším okamžiku, v němž hrál roli Doležal. Krumvířský gólman zastavil samostatný brejk před vápnem pouze za cenu faulu, a rozhodčí mu udělil červenou kartu, jeho místo mezi třemi tyčemi zastal náhradní brankář Petráš. „Sudí se podle mě upískl. Kdyby nechal po tom zákroku ponechanou výhodu, dali bychom gól,“ mínil Gamba. Domácí v deseti nesložili zbraně, a i v oslabení dokázali srovnat. Centrovaný míč do šestnáctky přetavil v 75. minutě v překvapivé vyrovnání Svoboda. Hosté se ještě v závěru snažili strhnout utkání na svou stranu, to se jim ale nepovedlo.