Zápas měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním se hrál svižný, pohledný, oboustranně útočný fotbal a v tom druhém převládal úporný boj. „Do utkání jsme nastupovali po dvou předchozích porážkách s tím, že na hřišti favorita nemáme co ztratit. První poločas se nám vydařil,“ pochvaloval si spokojený trenér Tišnova Roman Drga.

Neuplynulo ani deset minut a rekordní návštěva 320 diváků viděla dva góly. Jiří Nepožitek nechytatelnou střelou z pětadvaceti metrů rozradostnil příznivce hostů a o dvě minuty později po centru Petra Mládka hlavou vyrovnal Vojtěch Cupák.

Oba celky se pak předháněly v útočení, brankáři byli stále v permanenci. Ve 23. minutě za srážku v šestnáctce Kohoutovic nařídil rozhodčí penaltu a tu s jistotou proměnil kapitán hostů Jan Gryc. „Bylo to přísné posouzení, šlo o souboj rameno na rameno. Vedoucí gól hostů nás trochu dostal do útlumu,“ povzdechl si kouč domácích Bohumil Smrček.

Tišnovští pak vysoko napadali rozehrávku domácích, kteří se obtížně dostávali k ohrožení soupeřovy branky. Ve druhé půli hosté už převážně bránili s ojedinělými brejky, hru podřídili k udržení výsledku. A tak místo gólů už přibývaly jen žluté karty. „Byl to vyrovnaný zápas, ve druhé půli jsme se už při rozkouskované hře těžko dostávali do tempa,“ rozmrzele hodnotil zápas domácí kouč Smrček.

Předseda JmKFS Brno Vladimír Kristýn.
Rozhodli jsme se pro zachování kontinuity, vysvětluje Kristýn setrvání Šilhavého

„V náročném soubojovém zápase jsme obstáli a bodově jsme soupeře dostihli. Máme velmi dobré zázemí, neskrýváme, že bychom pro Tišnov rádi vybojovali krajský přebor,“ dodal trenér vítězů Drga.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

ZDENĚK STANĚK