„A to mohlo padnout i víc gólů, ale soupeřův brankář předvedl dost dobrý výkon," ocenil Los výkon gólmana Troubska Tomáše Havlíka.

Sedmadvacetiletý kanonýr Drásova Los je častějším střelcem než jeho parťák Toman. Zaznamenal už šesnáct branek, Toman jedenáct. „Bury, jak se Jirkovi Tomanovi přezdívá, je moc dobrý kamarád a spoluhráč. Jsme sehraná dvojka. On hraje střed, já pravého záložníka," přesvědčoval Los.

Letošní sezona mu zatím vychází nadmíru. „Změnil jsem práci, takže teď mám víc času na přítelkyni, syna a hlavně na fotbal, kdy můžu chodit na tréninky zápasy a tím se cítím na hřišti líp psychicky i fyzicky. Jsem rád za každou branku, ale moje role v týmu je spíš nahrávat na góly. Z každého zápasu mám jednu nebo dvě asistence, když dám gól, je to třešnička na dortu," líčil Los.

Fotbalisté Jablonce slaví záchranu, brněnští hráči (v červeném Jiří Texl) už si v nejlepším případě zahrají pouze baráž.
Zbrojovka prohrála počtvrté v řadě, od poslední příčky ji dělí bod

Drásovu patří čtyři kola před koncem soutěže pozice přesně v polovině, celek z Brněnska figuruje na sedmé příčce. „Sezona je zatím rozehraná dobře, škoda pár zápasů, které nám utekly jen o branku, ale to je fotbal," poznamenal drásovský kanonýr.

Výhledově by svůj tým rád viděl ve vyšší soutěži. „Hlavně máme nové zázemí i hřiště a kabiny. Každý soupeř, který dorazí, říká, že máme nejlepší zámezí a kabiny v celé soutěži, už kvůli tomu a mládeži bychom mohli hrát výš," zamyslel se Los.

Ten se hodlá věnovat fotbalu i nadále. „Zdraví slouží, takže určitě ještě pár let hrát určitě budu," dodal Los. I když je čtvrtým nejlepším střelcem soutěže, na první místo se dívá z úctyhodné vzdálenosti. Vedoucí Vitalij Surmach z Blučiny nasázel už úctyhodných čtyřicet branek.