„Spadlo mi tam všechno. Kdybych vystřelil čímkoliv, asi by to ten den skončilo v brance,“ povídá Kozel. Už ve druhé minutě rozvlnil síť domácích Hvězda, na kterého dvěma góly do jedenácté minuty navázal právě Kozel. „Očekávali jsme těžký a vyrovnaný zápas, rychlé góly nám hodně pomohly,“ popisuje průběh Kozel. Když se pak na střeleckou listinu zapsal dvakrát Prax, domácí nastupovali do druhého poločasu se ztrátou pěti branek.

Do druhé půle vstoupili aktivněji Měnínští a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Skóre dvěma góly upravili Žáček a Aujeský. „Měli míč častěji na kopačkách. My jsme chodili do protiútoků, které nám naštěstí vycházely,“ přibližuje Kozel, který ve druhém poločase vstřelil všechny čtyři branky Rosic.

Hokejisté Komety zahájili suchou přípravu pod vedením Martina Pešouta, Jiřího Horáčka a kondičního trenéra Martina Iterského.
Silnější Kometa? Rýsuje se hvězdná obrana, otazníky ale zůstávají

Kozel rozhodně není sváteční střelec. Šest branek ho vyneslo na první místo tabulky střelců soutěže se šestadvaceti trefami. „Šest gólů za zápas jsem dal naposledy v přípravě, v soutěžním zápase asi v žácích,“ říká mladík. Odchovanec Rosic se vrátil ze Zbrojovky hlavně kvůli herní praxi. Chce se probojovat do áčka. „Už jsem okusil nějaké minuty ve třetí lize. Rád bych se prosadil v prvním týmu, protože jak zázemí, tak spoluhráči a trenéři jsou tu skvělí,“ libuje si střelec.

Fotbalista, jehož vzorem je Lukáš Mareček z Teplic, se chce na zeleném pažitu hlavně bavit. „Sním o tom, že bych se fotbalem živil, ale uvidíme, jestli to vyjde,“ dodává pokorně Kozel.

ŠIMON HERMAN