„Utkání hodnotím kladně, jen škoda dvou obdržených branek, které jsme soupeři darovali po našich chybách. Moje góly byly taková třešnička na dortu," říká sedmatřicetiletý matador, který pětigólový zápas zažil nejspíš poprvé v kariéře.

„Byla v tom i dávka štěstí. Dva góly jsem dal z trestných kopů, dva po rohu a poslední ze hry, takže kvalita spoluhráčů k tomu dost pomohla," pravil Panovský

Nevšední gólovou úrodu taky oslavil. „Kamarád na druhý den slavil třicátiny a protože jsem měl již tříměsiční alkoholový půst, tak jsem si taky nějaké pivko dal," podotkl Panovský.

Basketbalistky KP TANY Brno (v bílozelených dresech) si poradily v pátém čtvrtfinálovém klání s Chomutovem a slaví postup do semifinále.
Velikonoční postup. KP uhájilo domácí tvrz a v semifinále vyzve Žabiny

Za béčko Tišnova hraje krátce, ale cíl má zřetelně před sebou. Celek z Brněnska hodlá v nejnižší soutěži udržet vedoucí pozici, na čele má Tišnov před druhými Ketkovicemi náskok deseti bodů. „Určitě chceme postoupit o soutěž výš," přesvědčoval Panovský.

Ten svou fotbalovou kariéru načal v devíti letech právě v Tišnově, zahrál si taky za Dolní Loučky, Černou Horu, Troskotovice nebo Čebín, aby se do mateřského klubu vrátil. „Můj cíl je, aby se mi vyhýbala zranění, které mě v posledních pěti sezonách dost trápí. Podstoupil jsem plastiku vazu v levém koleni," přiznal Panovský a dodal. „Taky si přeju, aby mě fotbal bavil a dařilo se celému týmu."