„Podařilo se nám po několika porážkách získat důležité tři body. Zároveň bychom se měli poučit do příštích zápasů a to zejména z první půle, kde jsme soupeře pustili zpět," ohlédl se za utkáním dvacetiletý záložník, pro něhož šlo o první tři góly v sezoně.

Za rezervní tým Dosty aktuálně nastupuje zejména proto, že v áčku Bystrce se nedostane do základní sestavy, například v zatím posledním duelu áčka Bystrce v sobotu doma proti Ratíškovicím nastoupil při výhře 3:0 až na posledních deset minut.

„Béčku půjdu vždycky rád pomoct. Je to pro mě skvělé dovytížení a získání herních zkušeností. Rozdíl mezi soutěžemi je ale veliký. A není to tím, že by městský přebor nebyl kvalitní soutěží, ale spíš tím, že právě krajský přebor je mnohem kvalitnější soutěž, než si většina lidí myslí," přemítal Štolba.

Áčku Bystrce patří před závěrečnou pasáží podzimní části sezony pátá pozice se ztrátou dvou bodů na druhé Boskovice-Letovice. „Nemohu soudit celou sezonu a zápasy, co jsem neviděl, ale kromě klopýtnutí v Rajhradicích máme velmi slušnou formu a i díky tomu jsme se dotáhli k čelu tabulky," přesvědčoval mladý střelec.

Bystrcké béčko má v městském přeboru v roli nováčka složitější pozici a po teprve třetí výhře v sezoně se nachází na dvanácté pozici čtrnáctičlenné soutěže. „Protože jsme nováčkem v soutěžím, budeme rádi za klidný střed," přesvědčoval mladý středopolař.

Ten je na hostování v Bystrci zatím do konce podzimní části sezony, co bude pak, se teprve uvidí.

„Moje fotbalové ambice a sny se už změnily z těch klukovských na realističtější. Protože jsem letos nastoupil do prvního semestru na vysoké škole, je moje priorita jasná a to dostudovat právě školu. Z pohledu nějakých fotbalových ambicí bych chtěl hlavně skloubit fotbal právě se školou. Někdy v budoucnu bych si však rád zahrát i třeba divizi, ať už za líšeňskou rezervu, kde sice už nějaké starty v podobě minut mám, nebo třeba někdy v budoucnu právě za Dostu," dodal Štolba.