„Po nevydařeném předchozím zápasem jsme chtěli vyhrát, takže jsme do toho šli naplno hned od začátku. Klid nám dodal rychlý gól a střelecky se dařilo v průběhu celého zápasu. Gólů už jsem v kariéře pár vstřelil, ale pět jsem jich dal, myslím, poprvé v kariéře," přemítal čtyřiatřicetiletý kanonýr.

Víkendový soupeř byl navíc specifický, protože béčko MCV hraje výhradně s hráči s ciziny. O jeho góly v partii s Bosonohami se postarali například Omar Bah Sheikh„ James Aitken nebo Romario Stani. „Zápas s nimi je vždy zajímavý. Kluci se bez ohledu na průběh a stav vždy povzbuzují až do konce a a svým zapálením pro hru a bojovností dávají mnohdy zapomenout na to, že se jedná o nejnižší brněnskou soutěž," ocenil soupeře Havlík.

Líšeň si zahrála se Spartou v MOL Cupu už před dvěma roky, letenský celek tehdy na východě Brna vyhrál 3:0. Připomeňte si utkání v galerii.
Líšeň vyhlíží drahý fotbalový svátek. Za duel se Spartou si připlatí i fanoušci

Ten je ukázkovým příkladem klubové věrnosti. Celou svou kariéru odehrál pouze v dresu Bosonoh, za jejichž A tým kopal ještě v minulé sezoně krajský přebor. Od této sezony už je právoplatným členem rezervního mužstva. „Chceme postoupit. Plánujeme návrat některých bývalých hráčů, se kterými jsme hráli v minulých letech za Áčko Bosonoh, takže městský přebor by pro nás byl ideální soutěž," pravil Havlík, jehož béčku Bosonoh patří po šesti kolech třetí třídy třetí příčka tabulky se ztrátou čtyř bodů na vedoucí rezervu Žebětína.

Havlík už se hodlá fotbalem jen bavit. „Chci u něj vydržet co nejdýl a nezranit se. Jde mně hlavně o setkání s přáteli a o tom udělat si žízeň," dodal Havlík.