„Zápas se nám povedl nad očekávání. Vytvořili jsme si spoustu šancí. Kdybychom všechny proměnili, vyhráli bychom dvouciferným výsledkem. Hattrick se povedl jen díky spoluhráčům, se svým výkonem ale spokojený nejsem, gólů jsem mohl dát daleko víc," kál se třiadvacetiletý kanonýr.

Ještě v úvodu jarní části minulé sezony oblékal dres Ivančic, které hrály krajský přebor, poté pro něj kvůli zranění sezona skončila. Ivančice sestoupily do I. A třídy a Rajsigl už se tam nevrátil. „V Ketkovicích žiji téměř od narození. Vyrůstal jsem tady s kamarády, kteří hrají fotbal v Ivančicích stejně jako já a dostali jsme nápad, že trochu posílíme Ketkovice, uděláme dobrou partu a budeme hrát fotbal, na který se lidé rádi zajdou podívat," nastínil Rajsigl. 

Bystrčtí fotbalisté na úvod nového ročníku krajského přeboru jasně porazili Boskovice 4:1.
Bystrc navázala na skvělé jaro, na úvod smetla rozklížené Boskovice

Se svými parťáky by klub rád vyvedl ze suterénu. „Naše ambice jsou nejvyšší. Jde nám o postup do třetí třídy a poté do okresu. Uvidíme, za jak dlouho se dostaneme do první ligy," vtipkoval ketkovický kanonýr.

Poté už vážněji dodal. „Máme skvělý kolektiv, zkušené i mladé hráče, hřiště prošlo rekonstrukcí a diváků chodí čím dál víc. Doufám, že návštěvnost bude stoupat a naše plány vydrží."

Rajsigl měl přitom našlápnuto. Zahrál si i za mládežnické kategorie Zbrojovky Brno nebo Líšně, prostředí velkého fotbalu mu ale nesedlo. „Ve Zbrojovce jsem zlenivěl a fotbal už u mě nebyl na prvním místě. Chtěl jsem hrát fotbal pro radost a když mě přestaly bavit tréninky, neměl jsem ani vůli na ně chodit. Určitě svého rozhodnutí nelituju," zdůraznil Rajsigl.