„Podařilo se mi dát po chybě brankáře gól už na začátku, a byli jsme schopni navázat na něj dalšími brankami. Po poločase jsme vedli 5:0. Góly v úvodu nás vždy dokážou nakopnout. Kdyby matador našeho týmu nedostal ve druhé půli červenou, mohli jsme přidat další trefy,“ popsal Linhart.

Nyní třiadvacetiletý kanonýr už v minulosti několik čtyřgólových zápasů zažil. „Moje výkony jsou nahoru dolů. Není to tak, že bych do jiných duelů chodil méně připravený nebo se nesnažil. Bez trošky štěstí tam nespadne nic. Tento zápas, jak řekli i moji spoluhráči, tam padlo, čeho jsem se dotkl,“ přiznal Linhart.

K fotbalu se dostal až v devatenácti letech. „Několik let jsem hrál kromě házené i futsal, takže to určitě není tak, že jsem doma vstal od televize, položil pivo a šel hrát za Těšany. Nějaké základy jsem tam určitě měl, ale nejsem tak fotbalový jako většina mých spoluhráčů, kteří se fotbalu věnují odmala. Jsem rychlý a občas se podaří dát gól. Pracuju na svých nedostatcích a postupně se zlepšuju,“ zhodnotil se Linhart.

K fotbalu se dostal díky dvěma nejlepším kamarádům. „Jednoho dne mě vzali s sebou na trénink a kouč mě rovnou vyřídil registračku,“ popsal mladý střelec.

Těšanům Linhart zajistil přesně polovinu gólů, v jedenácti duelech jich nasázel deset, celý tým dvacet. Celku z jihuvýchodu okresu Brno-venkov patří v tabulce šestá příčka. Jsme mladý tým, spousta zkušenějších hráčů pár let zpět přestala nebo značně omezila herní aktivitu a tak jsme stále ve fázi budování nového týmu. Máme skvělý kolektiv a pokud se zvládneme sehrát a budeme se stále zlepšovat, tak můžeme časem postoupit o soutěž výš. Individuálně na to každý z nás kvalitu určitě má,“ dušoval se Linhart.

Jeho střelecké schopnosti neunikly ani konkurenci, Linhart ale hodlá zůstat věrný Těšanům. „Dostal jsem nějaké nabídky hrát někde jinde, ale já jsem do Těšan přišel, abych mohl hrát se svými dvěma nejlepšími přáteli a dokud nás nebudou chtít někde ve větší soutěži všechny tři, tak mě pravděpodobně uvidíte v Těšanech i nadále,“ dodal kanonýr.