Dva pokutové kopy „zavinil“ Petr Maléř, ze druhé penalty skončil míč na břevnu. „Dělal jsem, co jsem mohl, ale rozhodčí to neviděl,“ smál se někdejší brněnský obránce, který si setkání s bývalými spoluhráči užil. „Zahráli jsme si, zaběhali, kvalita je u všech ještě pořád vidět. Kluci z týmu fanoušků zase ukázali, že jsou snaživí,“ ocenil devětapadesátiletý Maléř.

V duelu příznivců proti legendám klubu se představila plejáda hvězdných jmen. V bráně se vystřídali mistr ligy z roku 1978 Josef Hron s Doležalem, na hřišti předváděli povedené kombinace Maléř, Pavel Kobylka, Vladimír Chaloupka, Róbert Kafka, Patrik Siegl, Patrik Holomek, Petr Čuhel, Libor Došek, Karel Kroupa mladší, Tomáš Abrahám, Tomáš Polách, Jan Trousil a Pavel Mezlík.

V civilu přihlíželi Karel Jarůšek či Roman Široký. Mužstvo fanoušků pak vedl Pavel Šustr. „Takové akce si vždycky užívám, hrajeme s klukama, kteří fotbal umí. Mančaft, který hraje proti nám, je zase nadšený. Hlavní je, že se s klukama vidíme a když bude zdraví držet, vždycky rád přijdu,“ uvedl dvaasedmdesátiletý Hron.

K výročí 110 let klubu si přejí fanoušci vesměs jediné: „Chtěl bych, aby se vrátil za Lužánky. To je srdce Zbrojovky,“ řekl Rambousek.