Vítěznou premiéru na lavičce brněnského nováčka zažil v neděli Martin Hašek. Nyní by rád na výhru navázal i na severu Čech. „Potkají se týmy, které v tabulce dělí dva body. Každý má svoje starosti a přání a utkání hodně napoví, kdo se tomu přání přiblíží,“ popsal pro klubový web Hašek.

Navázat může Zbrojovka na podzimní vzájemný zápas, který před vlastními příznivci ovládla 3:0. „Jedná se o učebnicový příklad duelu o šest bodů. Slovan je mužstvo, které dlouhodobě patří k tuzemské špičce, je třeba být před zápasem na pozoru, protože je to tým plný zajímavých hráčů,“ pokračoval brněnský lodivod.

Pro něj navíc opět půjde o speciální zápas, do Liberce totiž přestoupil v roce 1992 z Pardubic, které zdolal v prvním utkání na lavičce Zbrojovky. „Hrál jsem tam pět let, odcházel jsem jako kapitán. Navíc jsem se v Liberci oženil a narodili se mi tam dva ze tří synů, takový zápas pro mě bude vždy mít speciální náboj,“ vysvětlil Hašek.

Zbrojovka stále musí řešit početnou marodku, přeci jen však uvítala jednu příjemnou novinku. Záložník Jiří Texl si odpykal trest za žluté karty a bude k dispozici. „Jsem rád, že je zpátky, máme tím pádem víc variant ve středu pole a víc možností reakce,“ doplnil třiapadesátiletý stratég.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...