Čtyřiadvacetiletý Halouska nastoupil do jediného duelu v této sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, naskočil hned v úvodním červencovém utkání při remíze Zbrojovky 2:2 ve Vlašimi. Pak už jen třikrát zasáhl do Mol Cupu. Následujících patnáct zápasů odchytal o rok mladší Floder, který si připsal čtyři nuly.

V první lize stihl Halouska čtyři duely. Po loňském odchodu Dušana Melichárka začal jako brněnská jednička, ovšem po osmi jarních utkáních přepustil místo Floderovi, který chytal i oba barážové duely s Příbramí.

Zkušený Šustr přišel z Vyškova v létě do Líšně, když klub postoupil do druhé ligy. Nastoupil ke čtrnácti zápasům a vychytal tři nuly. Náhradníka Jana Vítka pustil mezi tyče pouze dvakrát. Boskovický rodák Šustr odchytal deset utkání v nejvyšší české soutěži za Sigmu Olomouc a Baník Ostrava.

Halouska nejspíš zasáhne už v sobotu od půl jedenácté dopoledne do přípravného utkání v Bratislavě proti juniorce tamního Slovanu.

Šustr zamíří se Zbrojovkou k úvodním duelům Tipsport ligy do slovenské Dunajské Stredy, kde se Brno střetne nejprve v sobotu hodinu po poledni s domácím třetím celkem slovenské ligy a v neděli v půl jedenácté dopoledne nastoupí proti Nitře. "S ohledem na marodku nemáme k dispozici dvě kompletní jedenáctky, někteří hráči tak odehrají část obou duelů. Z béčka nás navíc doplnil stoper Šimon Žalud. Čekají nás kvalitní testy, Dunajská Streda disponuje kvalitním kádrem a utkání tak bude cennou prověrkou," řekl na klubovém webu brněnský trenér Miloslav Machálek.

K utkání kromě dlouhodobějších marodů neodcestuje Jan Pázler, který si poranil sval a dostal naordinovaný desetidenní klidový režim, z pátečního tréninku odstoupil mladý Michal Ševčík. "Růsek trénuje individuálně, pracují už i Lukáš Kryštůfek a Kuba Černín. Tento týden netrénoval Kuba Šural, který by se k nám měl připojit v úvodu příštího týdne. Naopak už s námi pojede Peter Štepanovský. Do utkání ještě nezasáhne, ale bude trénovat," doplnil Machálek.