Drobný šrám mu nezabrání, aby naskočil v neděli proti Příbrami. Jihomoravané odvrací sérii tří porážek. „Žádnou změnu atmosféry v kabině nevnímám, ale všichni cítíme, že potřebujeme zabrat a získat body," burcuje devatenáctiletý Lutonský, který je v nominaci na objev letošní sezony v anketě Sportovec roku.

Fotbalisté Zbrojovky se ve středu inspirovali hokejovým duelem Komety s Litvínovem. „Kometě se nepovedla první třetina, přesto hráči zabojovali a ukázali vůli po vyrovnání, za kterým je celé utkání hnali fanoušci. Taky se budeme co nejvíc snažit, ať nám nedělní duel vyjde," slibuje. Odmítá, že by v posledních duelech zbrojováci polevovali. „Nemyslím si, že někdo nejde na sto procent a nedává do utkání vše. Nebojujeme méně než Kometa," říká přesvědčivě.

Na extraligové duely Lutonský moc často nevyrazí. „Mám školu i odpoledne, takže na úterní zápasy se nedostanu a nedělní duely Komety kolidují s našimi," vysvětluje záložník, který hokeji aktivně neholduje. „Zvládám florbal či hokejbal, s bruslením je to horší," dodává Lutonský.