Volné přestupové období, které trvalo od 1. do 20. června, přineslo řadu změn především v kádrech Slovanu Brno, Židlochovic, Zbýšova, Hrušovan či Bosonoh. 

Přehled přestupujících hráčů za tabulkovou cenu:

Okres Brno-město
Martin Stoss (TJ Start Brno ► MFA Nový Lískovec)
Jiří Vlach (TJ Tatran Bohunice ► AFK Tišnov)
Martin Ševčík (FC Kuřim ► TJ Sokol Rudice)
Jiří Pešta (SK Moravská Slavia Brno ► TJ Tatran Rousínov)
Jan Havel (FK SK Bosonohy ► TJ Vilémovice)
Ivan Šarközy (FK SK Bosonohy ► FK Židlochovice)
Filip Henzel (FC Soběšice ► ČAFC Židenice 2011)
Petr Pfeffer (FC Soběšice ► AFK Tišnov)
Petr Šplouchal (FC Soběšice ► SK Nížkovice)
Milan Mareš (SK Slatina ► ČAFC Židenice 2011)
Michal Martínek (SK Slatina ► TJ Sokol Melč)
David Sedláček (SK Slatina ► SK Křenovice)
Lukáš Buchta (FC Slovan Brno ► SK Bošovice)
Marek Haba (FC Slovan Brno ► SK Bošovice)
Miroslav Havlásek (FC Slovan Brno ► TJ Sokol Kobeřice)
Lukáš Ivan (FC Slovan Brno ► FK Židlochovice)
Marek Malecký (FC Slovan Brno ► TJ Sokol Dambořice)
Petr Novák (FC Slovan Brno ► TJ Prosiměřice)
Dominik Smejkal (FC Slovan Brno ► TJ Sokol Dambořice)
Michal Tesařík (Tatran Kohoutovice ► TJ Přibice)
Zdeněk Fiala (Lokomotiva Brno Horní Heršpice ► TJ Rajhradice)
Jakub Kuchař (Lokomotiva Brno Horní Heršpice ► FK Milotice)
Martin Zouhar (FC Medlánky ► FC Kuřim)
Martin Žíla (FC Medlánky ► FC Kuřim)
Kryštof Koňák (TJ Tatran Starý Lískovec ► TJ Heršpice)
Michal Sobotka (FC Rapotice ► FC Svratka Brno)
Josef Černý (SFK Dukovany ► FK SK Bosonohy)
Štěpán Pelán (SFK Dukovany ► FK SK Bosonohy)
Michal Tofl (SFK Dukovany ► FK SK Bosonohy).

Okres Brno-venkov
Marek Papoušek (SK Vojkovice ► TJ Viktoria Sedlec)
Aleš Dufek (FC Veverská Bítýška ► FC Slovan Brno)
Miloš Pospíšil (TJ Baník Zbýšov ► TJ Oslavany)
Tomislav Šotola (TJ Baník Zbýšov ► TJ Sokol Moravské Bránice)
Daniel Krystýnek (FC Rapotice ► TJ Baník Zbýšov)
Filip Čáp (FK 1932 Hrušovany u Brna ► TJ Přibice)
Pavel Hudec (FK 1932 Hrušovany u Brna ► TJ Baník Zbýšov)
Zdeněk Valnoha (FK 1932 Hrušovany u Brna ► FC Hustopeče)
Tomáš Koupil (SK Dolní Kounice ► FC Veverská Bítýška)
Matyáš Kříž (MFK Modřice ► TJ Sokol Opatovice)
Martin Cekl (FK Židlochovice ► FK 1932 Hrušovany u Brna)
Antonín Houdek (FK Židlochovice ► SK Vojkovice)
Jiří Štěpaník (TJ Sokol Deblín ► AFK Tišnov)
Marek Hrnčíř (TJ Sokol Mělčany ► TJ Sokol Radostice)
Lukáš Komárek (TJ Sokol Mělčany ► TJ Sokol Radostice)
Michal Němec (FC Rapotice ► FC Ivančice)
Adam Pavelka (SK Pernštejn Nedvědice ► AFK Tišnov).