Vnímal jste, že hrajete svůj jubilejní zápas?
Řekli mi to v pondělí, když jsem byl jako host v televizním studiu. Je to pěkné číslo, ale nedělal bych z toho žádnou vědu. Důležité je, že jsme vyhráli.

Proti olomoucké defenzivě jste se dlouho nemohli prosadit, proto se hodně spoléhalo na vaše standardky. Věřil jste, že alespoň jedna vyjde?
Bylo vidět, že ten gól chceme dát a až do konce jsme za tím šli. To možná rozhodlo, i když to bylo třeba trochu se štěstím. Byl to strašně těžký zápas. Sigma nejenom dobře bránila, ale měla i takové tři vyložené šance, které Martin Lejsal výborně chytil.

Stejně jako na podzim v Olomouci jste nakonec gól zařídili společně s Honzou Trousilem. Nedobírali jste si brankáře Drobisze, vašeho bývalého spoluhráče ze Slovácka?
Po zápase jsem s Petrem mluvil, ale spíš jsem ho utěšoval. Bylo mi ho trochu líto, protože Olomouc hrála fakt dobře a asi si nezasloužila prohrát.

Na jaře si musíte zvykat na nového parťáka ve středu zálohy. Holka nahradil teprve sedmnáctiletý Mareček. Jak se vám s ním zatím hraje?
Lukáš určitě všechny překvapil tím, jak je fotbalově vyspělý. Mario byl samozřejmě zkušenější, ale zatím je to rovnocenná náhrada.

Pohled na tabulku začíná vypadat optimisticky. Věříte v poháry? A koho tipujete na titul?
S tím optimismem bych byl opatrný. Do konce zbývá deset kol a to je hodně. Vyhráli jsme tři zápasy, ale to ještě nemusí nic znamenat. Pro fotbal je dobře, že to bude nejspíš napínavé až do konce. Titul bych asi přál Slavii a samozřejmě doufám, že se Brno probojuje do Evropy.