Jenže celek z Brněnska bojuje v soutěži se suverénním Hodonínem. S ním Rosice sice remizovaly, jenže šlo jen o jednu ze dvou remíz, ve kterých Hodonín na podzim ztratil body. Čtrnáct zápasů vyhrál a na Rosice už má desetibodový náskok. „Stále však pokukujeme po postupu. Hodonín je o level výš, ale na jaře ještě zabojujeme. A když postup nevyjde teď, zkusíme to za rok," vyhlásil Čejka.

Rosice těžily z nevídané série na startu podzimu, kdy šest utkání v řadě vyhrály a nedostaly v nich ani gól. „Perfektní šňůra. Na druhou stranu už jsme si pak říkali, kdy se to zlomí. Škoda, že první prohra přišla zrovna s druhým Uherským Brodem. I tak jsem v klubu zažil nejlepší půlrok z devíti, které tam jsem," popsal.

Nejvíc zásluh hráči i vedení oddílu přičítá trenéru Michalu Kuglerovi. „To je jednoznačné, vše v Rosicích nyní funguje. Minulou zimu jsme navíc přivedli šikovné hráče," zdůvodnil Čejka.

Divize skončila o víkendu, prezident však nelení. „Chci mít co nejdřív jasno o kádru na jaro. Jsem přesvědčený, že z opor nikdo neodejde. Naopak zkusíme přivést jednoho nebo dva hotové hráče a stejný počet mladíků," nastínil Čejka.

Podzim RosicTabulka: 3. místo, 34 bodů (10 výher, 4 remízy, 
2 prohry, skóre 33:12)
Nejvíc startů: 16 – Jan Zádrapa, Jakub Havlásek, Pavel Drbal, Jan Vaněk, Michal Kugler, Petr Malata
Nejlepší střelci: 14 – Petr Malata, 3 – Jakub Havlásek, Michal Kugler, Jakub Černý