Brňané rozhodli o svém vítězství hned během první čtvrthodinky zápasu. V první minutě se ve vápně prosadil Josef Šural, který si gólovou radost zopakoval také v páté minutě. Nedělní hrdina Šural byl i u třetí trefy, kdy asistoval Lukáši Michnovi. V 57. minutě brněnskou výhru završil čtvrtou brankou Aleš Pacák.

Stejný výsledek přineslo i sobotní utkání mezi HFK Olomouc a hostující Dostou Bystrc. V tomto duelu ovšem tři body slavila Olomouc, která uštědřila bystrckému týmu čtyřbrankovou porážku.

Ani poslední brněnský tým v MSFL z Líšně v sobotu neuspěl, když na domácím hřišti podlehl Frýdku – Místku 0:1.

Juniorce patří v tabulce se sedmadvaceti body průběžné osmé místo. Líšeň je s dvacítkou bodů třináctá, Bystrc se trápí s osmnácti body na poslední patnácté příčce.