Berete bod z Brna, nebo je to pro vás ztráta?
Těžko říct. Hra byla celkem vyrovnaná, jenže my jsme pak dostali gól z brejku. To nás trochu zaskočilo. Po vyrovnání jsme se vrhli dopředu, protože bylo jasné, že když na Brno zatlačíme, budou z toho šance. Škoda, že jsme z nich nějakou ještě neproměnili a nevyhráli.

Příležitosti jste měli až na konci. Proč vám to nešlo od začátku?
Je fakt, že naše hra byla opravdu taková mrtvá, do vyrovnávací branky tam moc šancí ze hry nebylo. V závěru bylo vidět, že jdeme za třemi body, ale bohužel se nám je nepovedlo získat.

Co vám trenér Chovanec říkal, když jste šel na hřiště?
Abych byl hlavně v klidu. Zápas byl docela vyhecovaný, navíc já v Brně hrával. Musel jsem to brát jako každé jiné utkání. Prohrávali jsme o branku a můj úkol byl s tím něco udělat.

Byl jste docela aktivní. Vyčítáte si nějakou situaci, kterou jste mohl řešit jinak?
Něco určitě. Škoda mého průniku, kdy jsem posouval balon Jurovi Kuckovi. Myslím, že moje přihrávka měla jít pomaleji, aby mohl střílet z první. A potom mě mrzí hlavně akce, když mi Bony (Wilfried – pozn. red.) přiklepával míč. Dal mi to ale delší. Škoda, mohl jsem být sám před gólmanem.

Jaký na vás hráči Brna udělali dojem?
Cpali se dopředu, ale my jsme hráli ze zajištěné obrany. Při brejku šli dva na jednoho, což se nesmí stávat. Kromě té šance toho podle mě moc neměli.

Jaký pro vás byl návrat na Srbskou?
Docela hezký. Zažil jsem tady dobré roky, všechno okolo znám. Navíc tady vládla nádherná atmosféra.

Fanoušci vás nechali být. Jste rád, že to tak dopadlo?
Doufal jsem, že mě i jako soupeře vezmou v pohodě. Dřív jsem tady hrál pro ně, nikdy jsem s nimi neměl problém. Děkuji jim, že na mě nepískali.

Martin Zeman odjíždí na mistrovství světa do Egypta. Cítíte šanci dostat se do základní sestavy?
Borci, kteří nehrají, se musí chytit každou šanci. Teď záleží jen na nás, jak se o to místo popereme. Všichni chceme hrát. Já jsem se snažil odvést maximum, ale je na trenérovi, komu dá přednost.