„Máme z utkání respekt, dost jsme posílili přítomnost security. Problém při utkání se Zbrojovkou byl ten, že jej nevyhodnotili jako rizikový. Zápas proti Spartě i díky této zkušenosti takto vyhodnocený je. Využili jsme taky možnosti nenaplnit sektor hostí na sto procent a místo sta lístků jsme jich udali jen sedmdesát,“ uvedla manažerka klubu Dagmar Wallová.

Fanoušci letenského celku zamíří do opraveného sektoru hostí. „Byl mírně poškozený. Opravili jsme plot. Policie ho bude monitorovat kamerou. Bohužel na stadion může podle legislativy dorazit až v případě, že se něco stane,“ sdělila Wallová.

Hokejisté Komety nasbírali v úvodních pěti kolech sezony sedm bodů.
Start Komety? Nejprve rozpaky, pak optimismus, stará slabina ale zůstává

Policie neplánuje doprovázet fanoušky pražského týmu z nádraží na stadion. „Připravili jsme opatření, aby nedošlo k narušení veřejného pořádku mimo stadion. Doprovod fanouškům z nádraží dělat nebudeme. V případě potřeby jsme schopní operativně posílit počet policistů a přesunout je na potřebné místo. Stále sledujeme zprávy o počtu fanoušků a vyhodnocujeme je," sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Utkání je od pondělí vyprodané, navštíví ho 2070 diváků.