V roce 1996 dorazilo na utkání Boby Brno s pražskou Slavií za Lužánky 44120 diváků a právě tolik lístků jde do prodeje. Jeden stojí dvě stě korun, přičemž na výběr je dohromady šest variant od základní vstupenky po VIP.

Se vstupenkou, která je věrná kopie lužáneckého originálu, obdrží každý zápasový bulletin, fotky, informace k utkání, sestavu a čtyři unikátní videa. Sestřih utkání se Slavií, autentické záběry z tribun, vzpomínky přímých aktérů a jako bonus kompletní záznam jiného duelu, v němž Zbrojovka porazila Cheb 6:0 z roku 1994. Veškerý tento obsah se fanouškům zpřístupní přímo na speciálním webu po jednoduché registraci a zaplacení vstupenky.

V tuto chvíli klub pracuje na zprovoznění platební brány, která platbu výrazně zjednoduší. „Pojďme se pokusit vyprodat Lužánky, a tím podat pomocnou ruku těm, kteří v téhle kritické situaci a v těžkých podmínkách obětavě a nezištně pomáhají nám. Veškerý výtěžek ze vstupného poputuje do Fakultní nemocnice Brno v Bohunicích jako odměna pro všechny zaměstnance, kteří v první linii čelí zákeřné nemoci bez odpočinku, úlevy a potřebného vybavení,“ stojí ve výzvě na klubovém webu Zbrojovky.