Ve středu večer proti sešívaným srovnával po půlhodině na 1:1, když mazácky využil kolmici od Michala Škody. „Brankář vyběhl docela pozdě, měl velký prostor na zadní tyči, takže jsem tam míč uklidil," lakonicky popsal svůj zásah.

Jenže po přestávce obdržela Zbrojovka tři branky. Přichystal byl kritický také k vlastnímu výkonu. „Kdybych ve druhém poločase několikrát lépe nahrál a zápas jsme otočili, líbí se mi můj výkon víc," řekl.

Trenér Svatopluk Habanec ovšem pochválil mladíka, který v posledních dvou duelech prorazil do základní sestavy. „To je pro nás pozitivní věc, že se Kuba veze na takové vlně a má formu. Jsem rád, že se rychle zapojil do mužského kádru, stejně tak Láďa Krejčí. Kuba se snaží každý míč brát nahoru, nezasekává a nezpomaluje hru, v náběhových situacích je nebezpečný a v zakončení má taky kvalitu," komentoval jeho přednosti trenér.

Zatím se v nejvyšší soutěži rozkoukal dvěma góly a asistencí. „Taková bilance na začátek kariéry v první lize je dobrá. Trenér chce, ať si dovolím a nebojím se hrát to svoje na trénincích 
i v zápasech," podotkl Přichystal, který jaro strávil v druholigové Opavě. „Hostování mi pomohlo, nasbíral jsem zkušenosti hlavně do soubojů, což potřebuji teď v záloze, kde nastupuji," uvedl.

V sobotu Zbrojovka míří ke třetímu utkání v jednom týdnu do Mladé Boleslavi. „Musíme začít odznova, makat a porazit aspoň Boleslav," vyhlásil Přichystal.