Osmým místem se tým udržel v horní polovině tabulky. „Jsme spokojeni tak napůl, v našich silách bylo nejméně šesté místo, máme však věkově příliš mladý a nezkušený tým, který se nevyvaruje výkyvů. Typické to bylo ve dvou našich zápasech s divokými výsledky,“ hodnotí jarní část trenér Roman Zavřel.

A o kterých duelech konkrétně mluvil? „V Boskovicích jsme už vedli 3:0, konečný výsledek však zněl 3:3. Také soupeři z Moravského Krumlova jsme lehce darovali góly po výsledku 4:4. Našimi oporami jsou zkušení, ostřílení hráči jako Martin Živný, Josef Havel a Pavol Bábela,“ říká Zavřel.

Střeleckou oporou byl Ladislav Hansl s šestnácti brankami, proti Veselí se trefil pětkrát. Dominik Havlín byl úspěšný dvanáctkrát, bývalý ligový stoper Živný vstřelil šest gólů. Radost v klubu způsobil i postup béčka z městského přeboru do I. B třídy.

V letní pauze brněnský celek vybuduje menší tribunu a na protější straně se úzké hřiště rozšíří o čtyři metry. „Krajský přebor je pro náš klub optimální soutěží, naším největším problémem je nedostatek tréninkových a hracích ploch. Kapacita dvou našich hřišť pro čtrnáct žákovských, tři dorostenecké a tři mužské týmy je nedostatečná. Věříme, že naše jednání v Žabovřeskách a v Komíně budou úspěšná,“ je přesvědčen manažer klubu Pavel Crhan.

ZDENĚK STANĚK