V jedenácté minutě otevřel skóre Jiří Koláčný. Nečekané vedení vydrželo domácím přes dvacet minut, než srovnal Ondřej Zmrzlý. Ještě do poločasu otočil skóre ve prospěch Olomouce Martin Nešpor. Druhá část už byla plně v režii Hanáků, kteří nasázeli tři branky a Rosice přehráli podobným skóre jako před čtyřmi lety. Tehdy se Sigma radovala ve stejné fázi soutěže z výhry 5:0.

Rosice - Olomouc 1:5 (1:2)
Branky: 11. Koláčný – 34. a 62. Zmrzlý, 43. a 59. Nešpor, 81. Tandir. Rozhodčí: Marek – Batík, Dohnálek. ŽK: Plšek, Látal. Diváci: 710.
Rosice: Juran – Zezula (K), Minárčik, Kršák, Koláčný, Novák, Pazourek (70. Černý), Vítámvás, Sedláček (46. Moučka), Kirschner, Nedvěd (60. Selinger).
Sigma Olomouc: Buchta – Jemelka, Plšek, Houska (K) (65. Zlatohlávek), Štěrba, Chytil, Zmrzlý, Nešpor (60. Tandir), Látal, Falta (65. Vepřek), Zahradníček.