„Zápas hodnotím z mé strany kladně. Terén a připravenost hřiště v Pozořicích mě mile překvapila. Nejprve byla hra vyrovnaná, i když po určitém čase tlak protihráčů upadl a my se ujali vedení. Pět vstřelených gólů je můj rekord, ale už se mi párkrát povedlo dát tři nebo čtyři góly za zápas," pravil čtyřiadvacetiletý kanonýr Oslavan.

Jeho týmu patří po suverénní výhře nad jasně posledním týmem soutěže šestá příčka, ve vyrovnané tabulce ztrácí po šesti kolech tři body na vedoucí Tišnov B. „Po příchodu Miloše Pospíšila, který je velkou posilou, máme v týmu vysoké ambice. Mezi hlavní cíle patří umístění mezi nejlepšími v tabulce, popřípadě v budoucnu postup do vyšší třídy," nastínil plány Sedláček.

Tomáš Sedmidubský (nalevo) plní v Líšni roli trenéra gólmanů.
Derby? Ostuda, sudí byl jako bonbon, říká aktér slavné výhry Líšně Sedmidubský

Ten v minulosti hrával i za první tým Oslavan, kvůli časové vytíženosti ale přestoupil do rezervy. „Ze studijních důvodů jsem se přesunul. V současném týmu jsem nadmíru spokojený a vyhovuje mi to i s ohledem na volný čas," vyzdvihl Sedláček.

I vzhledem k aktuální spokojenosti Sedláček žádné vyšší fotbalové ambice nemá. „Rád sportuji a fotbal hraji hlavně ze zábavy a ve volném čase. Takže si nemyslím, že bych se chtěl někam posouvat," přiznal Sedláček.

V tomto týdnu čekají Oslavany dva duely proti týmům z horního patra tabulky. Nejprve se ve čtvrtek představí od půl čtvrté odpoledne na hřišti béčka Židlochovic, a v sobotu pak hostí na domácím hřišti rezervu Vojkovic.