Jeho svěřenci ještě přitížili Spartě, kterou zdolali díky brankám Jakuba Štourače, Michala Fretzera a Romana Havlíka. Hosté zaznamenali čestný úspěch díky trefě Petra Lopraise. Sparta bodovala naposledy 1. října, kdy uhrála remízu 
s Bučovicemi. „Na bod jsme měli i v Bosonohách, ale znovu jsme doplatili na náš oslabený kádr. Hrajeme 
s vlastními dorostenci a rozhoduje nezkušenost," uvedl asistent trenéra Sparty Leoš Hrazdira.

Situace v posledním celku tabulky se ale má přes zimu změnit. „Už jednáme s vedením klubu o doplnění kádru. Musí přijít radikální řez. Za každou cenu se chceme zachránit, sestup si vůbec nepřipouštíme," prohlásil razantně Hrazdira, jehož tým ztrácí na čtrnáctou Moravskou Slavii pět bodů.

Bosonohy vítězstvím nad Spartou splnily cíl získat po podzimu aspoň osmnáct bodů. „Zápas jsme chtěli zvládnout, což se projevilo nervozitou, nezačali jsme dobře, ale víc jsme drželi míč. Mít o pět bodů víc by bylo lepší, pár zápasů jsme však nezvládli. Jednou zahrajeme super, třeba s Bučovicemi nebo Boskovicemi zase tak, že se na to nedá dívat," posteskl si Břežný.

O vedení v tabulce přišel na poslední chvíli Tišnov, který na domácím hřišti nečekaně padl s Rousínovem 0:1 a předstihly jej o jeden bod Mutěnice.

Bosonohy - Sparta Brno 3:1

Poločas: 2:0. Branky: 40. Štourač, 43. Fretzer, 75. Havlík – 85. Loprais. Rozhodčí: Hudec – Kunický, Hanák. Diváci: 80.