Program odstartuje v deset dopoledne, kdy začne Superfinále hráčů do dvaceti let, ve kterém se utkají Staropramen Praha s Brnem. Následují kategorie do třiadvaceti let, osmi let, deseti let a žen.

Fotbalisté Rájce-Jestřebí (zelenobílé dresy) si v příští sezoně zahrají I. A třídu
Dodatečný postup. Rájec-Jestřebí si po devíti letech zahraje I. A třídu

Pět minut před šestou hodinou večer bude na programu benefiční utkání u příležitosti výročí osmi set let od první písemné zmínky o Boskovicích a loňských sta let klubu FC Boskovice. V areálu Červená zahrada proti sobě nastoupí domácí výběr starších pánů nad pětačtyřicet let a mužstvo vedené legendou pražské Sparty Janem Bergrem. S olympijským vítězem z Moskvy 1980 vyběhnou na hřiště například Petr Rada, Jan Fiala, Lukáš Zelenka, Richard Dostálek, Radek Šírl nebo Lukáš Hartig.

Vrchol celodenního programu v Boskovicích obstará Supefinále mužů, v němž se od osmi hodin večer střetnou Staropramen Praha s brněnským obhájcem titulu. Všechny zápasy budou vysílány na kanálu YouTube a finále také na programu ČT sport.

Staropramen Praha poveze na jih Moravy stočlennou výpravu, protože má zastoupení ve všech kategoriích. „Rozhodně jsem před sezonou nečekal, že budeme hrát Superfinále v šesti kategoriích. V hlavě mám aspoň dva tituly, to by bylo krásné a budu nadšený. Jeden by mě zklamal a pokud bychom všechno prohráli, budu samozřejmě naštvaný, když jedeme tak daleko. Cokoli nad dva tituly bude super,“ uvedl šéftrenér pražského výběru Václav Socher.

Brno (v bílém) v semifinále Superligy malého fotbalu přešlo přes pražský Koráb.
Brno chce v Boskovicích pátý titul v Superlize malého fotbalu, Koráb má bronz

Návštěvníci areálu Červená zahrada se celou sobotu mohou těšit na bohaté občerstvení i doprovodný program včetně skákacího hradu pro děti, mobilního baru s koktejlovou show a grilem. Nechybí ani tombola, kde bude hlavní cena kolo za třicet tisíc korun a dalších sto cen, mimo jiné fotbalových míčů, triček a kšiltovek.

Program Superfinále malého fotbaluProgram Superfinále malého fotbaluZdroj: AMF ČR