Zlomové momenty přišly záhy po začátcích obou poločasů. Krátce po úvodním hvizdu Líšeň chybovala a Ústí trestalo poprvé - 0:1.

Následně se domácí sice zvedli, vypracovali si územní převahu, ale větší gólové šance nepřicházely.

Zato se vyskytla další hrubá chyba v líšeňské defenzivě a hosté udeřili podruhé - 0:2. Druhý úder přišel krátce před poločasem. Po změně stran měla Líšeň jednoznačný cíl, a to otočit nepříznivý vývoj skóre.

Jenže přišlo zaváhání číslo tři a s ním i třetí gól Ústí - 0:3. A bylo v podstatě rozhodnuto. Hosté se stáhli do své ulity a pečlivě střežili vybudované vedení.

Brněnský celek se nevzdal, bojoval, makal, ale nešlo to. Tlak ano, větší šance ne. Kontaktní trefa přišla až příliš pozdě. Tři minuty se z trestného kopu lišácky prosadil Jan Hladík přízemní střelou pod zdí na zadní tyč. Vzápětí měla Líšeň ještě jednu dobrou možnost, jenže selhala.

Po první domácí porážce ve druhé lize si tak Brňané do tabulky připsali nula bodů a po nekompletním jedenáctém kole klesli na devátou pozici.

SK Líšeň - Ústí nad Labem 1:3