V první půl hodině hosté Zbrojovku přehrávali a z jejich tlaku vyústila pohledné akce, když ve čtrnácté minutě krásně nacentroval Matúš Čonka a hlavičkující Erik Jirka pohodlně usměrnil míč do branky.

Závěr prvního poločasu už patřil brněnskému celku a většinu nebezpečných akcí tahal po levé straně nováček v červeném dresu Tomáš Jablonský. Nejprve sice jeho vybídnutí zahodil Tomáš Brigant, ale v závěru půle z jeho akce těžil Michal Škoda a vyrovnal.

Po přestávce se oba celky snažily převrátit vývoj skóre na svou stranu, ale když brněnští mladíci Ladislav Krejčí s Jakubem Přichystalem ztroskotali na trnavském brankáři, skončil duel nerozhodně. „Odehráli jsme celkem dobrý zápas s takovým soupeřem, prvních třicet minut jsme byli daleko od hráčů a soupeř měl víc prostoru, přesto jsme v ní měli dvě vyložené šance, ve druhé půli snad dokonce čtyři. Jsem spokojený s tempem zápasu, bylo tam ale pár okének, která mi trošičku vadí. Nemáme takovou sehranost, ale od toho máme následující práci, která směřuje k soustředění v Turecku," uvedl brněnský trenér Svatopluk Habanec.

Zbrojovka Brno – Spartak Trnava 1:1 (1:1)

Branky: 41. Škoda – 14. Jirka.

Sestava Brna: Melichárek – Šural, Pavlík, Vraštil, Jablonský – Sedlák (46. Buchta), Krejčí – Brigant (46. Přichystal), Škoda (69. Zavadil), Lutonský – Řezníček (63. Růsek).