Cílem hry Pirátský poklad není legendární poklad kapitána Černého psa najít, ale získat z něj co největší část. Kořist se podle staré pirátské close Hra Pirátský poklad info Zdroj: Se svolením Dino zoom_in Hra Pirátský poklad tradice dělí ve třech krocích, a tak si musíte zapamatovat obsah truhly s pokladem, dobře si naplánovat, které části se chcete zmocnit, a teprve pak si ji odnést.

Jako správný pirát však potřebujete být i řádně mazaní, abyste si z kořisti vybrali ty nejlepší kousky. Skutečným vítězem se totiž stává ten, kdo za nahromaděný poklad obdrží nejvíce bodů.  

Kromě samotného herního konceptu vás Pirátský poklad potěší i atraktivním provedením jednotlivých prvků, a to od truhly s pokladem přes žetony po figurky papoušků.

Lepší představu, na co se těšit, vám poskytne praktický videonávod. 

Pirátský poklad - podrobný videonávod:

| Video: Youtube

Soutěžní otázka

Kolik kostek obsahuje hra Pirátský poklad?  close Hra Pirátský poklad info Zdroj: Se svolením Dino zoom_in Hra Pirátský poklad
a) 8 
b) 16 
c) 24 

Správnou odpověď i další informace o hře najdete na mojedino.cz.  

Do předmětu e-mailu prosím nezapomeňte dopsat DESKOTIPY SOUTĚŽ, abychom mohli vaši odpověď zařadit k dané soutěži.

Svou odpověď nám zasílejte na e-mail: denisa.lottmannova@vlmedia.cz.

Do zprávy uveďte celé své jméno, vaše bydliště, telefon a možnost odpovědi a, b nebo c.  

Soutěž o tuto dobrodružnou hru potrvá od 19. 8. do půlnoci 21. 8. 2023. Vyhrát mohou 3 výherci, proto vybereme 50., 100. a 150. odpověď. Všechny výherce vyhlásíme 23. 8. na webu deníku a každého výherce budeme ještě tentýž den kontaktovat e-mailem.  

Hra pochází z dílny tradiční české rodinné značky Dino, která již 30 let baví velké i malé. Spojená je s legendami jako Dostihy a sázky, Člověče nezlob se nebo Maršál a špion. Pravidelně uvádí nové autorské hry.  

Skvělé tipy na hry najdete ve webovém seriálu Deníku: Tipy na strhující deskové a karetní hry pro každého.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.