V tabulce pátí vysokoškoláci se střetnou s osmým celkem. Ten má ale jen o tři body míň. „Trochu v hlavách máme, že je to zápas o šest bodů. Ale pro nás je důležité každé vítězství, nemáme moc dobrou formu," prohlásil brněnský útočník Ondřej Látal.

Po výborném startu do východní druholigové skupiny se Technika dostala do útlumu. V posledních kolech střídá porážky s výhrami. I když ta poslední byla velkolepá. Poslední Valašské Meziříčí přejela 7:1. „Potřebujeme to potvrdit v několika zápasech za sebou. Pak můžeme mluvit o nějaké stabilní formě," prohlásil dvaatřicetiletý forvard, který si v kariéře zahrál i extraligu za Spartu.

S holešovickým klubem ale určitě nezažil takové trápení na domácím kluzišti. Po pěti domácích výhrách v řadě přišla mizérie. „Letos se nám nějak daří líp venku než doma. Ale vážně nevíme, čím to je. Samozřejmě chceme vyhrávat hlavně doma," podotkl odchovanec pardubického hokeje.

Technika na začátku sezony Frýdku podlehla na jeho stadionu 2:3. „Nejde o odplatu. Potřebujeme se chytnout," dodal Látal.