V úvodní desetiminutovce museli hokejisté Brna čtyřikrát na trestnou lavici, hned první přesilovku domácí Bílí Tygři využili. Skóre utkání otevřel Vlach – 1:0.

Kometě se v prostřední části povedl obrat ve skóre. Dvě minuty po jejím začátku vyrovnal Zaťovič. Před polovinou zápasu už hosté vedli. Zbořil se protáhla mezi třemi obránci Liberce a těsně před Kváčou posunul kotouč mezi betony – 1:2.

Také začátek třetí třetiny Brňanům vyšel. Ve vlastním oslabení se prosadil Rákos.

Necelé tři minuty před koncem se o drama postaral Ivan, který šikovně tečoval nahození Kolmana. Naděje Liberce však trvala jen půl minuty, po rychlém brejku definitivně rozhodl o třech bodech pro Kometu opět Rákos – 2:4.

Díky zisku tří bodů se Kometa v tabulce posunula na deváté místo.

LIBEREC - KOMETA BRNO 2:4
Branky a nahrávky: 4. J. Vlach (Ordoš, A. Najman), 58. M. Ivan (Kolmann) – 23. Zaťovič (P. Mueller), 30. A. Zbořil (Bartejs), 44. Rákos, 58. Rákos (Ostřížek). Rozhodčí: Kika, Veselý – Ganger, Klouček. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Třetiny: 1:0, 0:2, 1:2. Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Kolmann, M. Rosandić, Štibingr, M. Ivan, J. Šedivý, Derner – Gríger, Filippi, Birner – Ordoš, Klepiš, A. Najman – J. Vlach, P. Jelínek, M. Zachar – Klapka, J. Šír, Faško-Rudáš. Kometa Brno: J. Sedláček (Tomek) – R. Holland, Ďaloga, Bartejs, Kučeřík, Fajmon, Gulaši, Sedláček – Zaťovič, Krištof, P. Mueller – Meluzín, A. Zbořil, L. Horký – Vincour, Ostřížek, Rákos – T. Šoustal, Malý, R. Pavlík.

1. Třinec 26 18 2 6 84:46 62
2. Hr. Králové 26 16 4 6 86:56 57
3. Plzeň 28 13 2 13 89:78 47
4. Pardubice 25 11 5 9 77:62 46
5. Ml. Boleslav 27 12 3 12 63:62 44
6. Vítkovice 26 11 3 12 56:64 40
7. Sparta Praha 26 9 4 13 91:81 39
8. Č. Budějovice 26 11 1 14 75:75 37